محل تبلیغات شما
مارسلا دازا» اهل کلمبیا

مارسلا دازا» اهل کلمبیا در خصوص حجاب میگوید: حجاب من قدرتمندترین پوششی است که تاکنون داشته‌ام. حجاب از زبان من سخن می‌گوید،به جهان می‌گوید که من یک زن مسلمان هستم که به خداوند متعال ایمان دارم و تلاش می‌کنماز آموزه‌های حضرت محمد (صلی ‌الله علیه و آله و سلم) پیروی نمایم.

همچنین حجاب یادآور دستورالعملهای اخلاقیمن است و گاهی اوقات سریع‌تر از وجدانم عمل می‌کند. حجاب باعث می‌شود احساس کنم بااین جهان در ارتباط هستم چرا که به عنوان یک زن مسلمان وظیفه‌ای اخلاقی در جامعه دارم.در عین‌ حال به من می‌گوید در راه خود به سوی بهشت همچنان تلاش نمایم.

گاهی ‌اوقات حجاب مانند یخ ‌شکن عمل می‌کندو مرا به برخی ذهنهای کنجکاو نزدیکتر می‌نماید و برخی ‌مواقع مرا از ازدحام و شلوغیحفظ می‌کند. حجاب تاج سر و با ارزش‌ترین جواهر من است و در عین‌ حال به من یادآوریمی‌کند بسیار خاضع و فروتن باشم. حجاب چیزی نیست که من می‌پوشم، بلکه آن‌ چیزی استکه من هستم.

رمضان، ای موسم غفران و غوغای عفو!

شهادت جانسوز امام علی نقی(ع) تسلیت باد

گفته های زنی از کلمبیا در خصوص حجاب

حجاب ,می‌کند ,یک ,می‌گوید ,جهان ,زن ,که من ,می‌کند حجاب ,است که ,یک زن ,زن مسلمان

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

inmutimad سو واتار - ترابل شوتینگ رسادیتا-طراحی سایت,طراحی سایت حرفه ای,طراحی وب سایت اختصاصی گرمایش از کف | تاسیسات و موتورخانه شـــیــریــن زبــانــی هــا آی اس شاپ پدیدآورنده تاریخچه و آداب و رسومات روستای بید sami15 مـهـدی نـهـالـپـروری